Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kıl Dönmesi Tedavisi

Kıl dönmesi operasyonu ne kadar sürer?
Kıl dönmesi nasıl tedavi edilir? Hangi yöntemler tercih ediliyor? Operasyon sonrası nelere dikkat etmeli? Tümü uzmanından size özel videolarla. Tedavi edilmeyen kıl dönmesi ileride ne tür sorunlara yol açar? İlerlemiş safhalarda ameliyat şart mı olur? Vücutta geri dönüşü olmayan sorunlar yaratır mı? Kansere neden olabilir mi? Kürtaj nedir? Gümüş nitrat desteği ne demektir? Cerrahi yöntem hangi durumlarda kullanılır? Hangi yöntemin daha avantajlı olacağına nasıl karar verilir? Cerrahi operasyondan sonra ne kadar süre oturup kalkarken dikkatli olunmalı? Dikişlerde sorun yaşanabilir mi? Operasyon sonrası günlük bakım ve temizlik nasıl olmalı? Bazı bünyelerde kıl dönmesine daha sık mı rastlanır? Operasyonun yapıldığı bölgede tekrarlama olasılığı var mı? Bir kez kıl dönmesi yaşamış kişiler daha dikkatli mi olmalı? Halk arasında çok kullanılan kara merhemin bir zararı var mı? Kıl dönmesini tedavi eder mi? İz bırakır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin