Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kıl Dönmesi Ameliyatı

Kıl dönmesi tedavi edilmezse ne olur?
Kıl dönmesinin ameliyatla tedavisi hakkında sık sorulanlar... Kıl dönmesi ne kadar ilerleyebilir? Ameliyat hangi durumlarda kaçınılmaz olur? Kıl dönmesi ileride kansere çevirebilir mi? Kıl dönmesi tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? Ameliyat hangi seviyedeki kıl dönmesi için yapılır? Fenol nedir? Hangi durumlarda kullanılır? Fenol tedavisi herkese uygulanabilir mi? Düzenli bakımın önemi nedir? Bakım yapılmazsa kıl dönmesi tekrar edebilir mi? Sıcak su nasıl kullanılmalı? Tıraş neden önemlidir? Banyo yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Kıl dönmesi hangi bölgelerdeyse ameliyat daha risklidir? Çok sayıda kıl dönmesi aynı anda görülüyorsa risk daha mı fazladır? Ameliyatta başarı %100 müdür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin