Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kıl Dönmesi

Kıl dönmesi nedir?
Kıl dönmesi nedenleri, belirtileri ve risklerini Prof. Dr. Nihat Bengisu'dan dinleyin. UZMANTV'de. Kıl dönmesi ne demektir? Kıl vücudun içine doğru mu uzar? Ne kadar uzaması mümkün? Kıl hangi vücut sıvıları ile birleşir? Kıl dönmesi kadınlarda da görülür mü? Kıl çıkan her bölgede kıl dönmesi de olabilir mi? Anüs çevresinde daha sık mı rastlanır? Sürekli oturan kişilerde kıl dönmesi daha çok mu olur? Çok terleyen kişilerde risk daha mı büyük? Kıl dönmesinin beslenme ile ilişkisi var mı? Sakalı ters almak, makineyle tıraş olmak kıl dönmesi yapar mı? Ağda yapan kadınlarda kıl dönmesi riski artar mı? Vücudumuzda kıl dönmesi olduğunu nasıl anlarız? Çamaşırlarda leke bırakır mı? Otururken, kalkarken ağrı yapar mı? Kıl dönmesini gözle tespit etmek mümkün mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin