Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kesme Çorbası Tarifi

Kesme çorbası nasıl yapılır?
Kesme çorbası yapmayı öğrenin. Kesme çorbası yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Kesme çorbası yaparken yeşil mercimek nasıl hazırlanır? Malzemeler hangi sırayla tencereye atılmalıdır? Erişte ne zaman eklenir? Soğan mutlaka eklenir mi? Tereyağı mutlaka eklenir mi? Yoğurt katılır mı? Çorba ne kadar kaynatılır? Piştiği nasıl anlaşılır? Kesme çorbası nasıl servis edilir? Kesme çorbası yaparken nelere dikkat edelim? Eriştenin kıvamına geldiğini nasıl anlarız? Hangi tür salçalarla kesme çorbası daha lezzetli olur? Biber salçası önerilir mi? Kesme çorbaya hangi baharatları atmamız önerilir? Reyhan, tarhın otu ya da nane önerilir mi? Kesme çorbasına et katmak lezzeti arttırır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin