Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Keşkül Tarifi

Keşkül tatlısı nasıl yapılır?
Keşkül tatlısını yapmayı öğrenin. Keşkül için gerekli malzemeler nelerdir? Pirinç nasıl hazırlanır? Badem nasıl hazırlanır? Keşkül yaparken malzemeler hangi sırayla eklenir, hangi ateşte pişirilir? Keşkülü ne sıklıkta karıştırmalıyız? Keşkülü pişirme süresi ne kadardır? Keşkülün kıvamına geldiğini nasıl anlarız? Keşkül servisi için ne tür kaplar daha hoş görüntü verir? Keşkülü kaplara ne zaman paylaştırmak gerekir? Kaplardaki keşkül dışarıda mı buzdolabında mı soğutulmalı, ne kadar süre dinlendirmek gerekir? Süslemeyi sıcakken mi soğuduktan sonra mı yapalım? Keşkülü ne şekilde süsleyebiliriz? Keşkül süslemesinde ne tür malzemeler kullanılabilir? Keşkülü çocuklar için daha çekici hale getirecek süslemeler nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin