Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kepek Sorununa Etkili Çözümler

Kepek nedir?
Saçlarınızdaki kepeklenmeden şikayet ediyorsanız uzmanımıza kulak verin. Kepek nedir? Çözümü var mıdır? Kepek nasıl oluşur? Herkeste kepek olur mu? Hangi yaşlarda daha sık görülür? Zamanla geçer veya azalır mı? Hangi hastalıklara bağlı olarak kepek artar? Beslenme ile kepeğin bağlantısı var mı? Hangi cilt tipinde daha sık görülür? Seboreik dermatit nedir? Tedavi için uzman yardımı almak şart mı? Tedavi kesin sonuç verir mi? Hangi tür şampuanlar kullanmalı? Şampuanların içeriği nedir? Hangi sıklıkta şampuan kullanmalıyız? Sürekli kullanmanın saçlara zararı var mı? Şampuan dışında tedavi var mı? İlaç kullanmak gerekir mi? Alternatif yöntemler nelerdir? Hangi besinler kepeğe iyi gelir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin