Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kemik İltihabı ve Tedavisi

Kemik iltihabı belirtileri nelerdir?
Kemik iltihabı hakkında merak ettikleriniz... Kemik iltihabı nasıl bir rahatsızlıktır? Kimlerde daha çok görünür? Kronik olabilir mi? Hangi durumlarda kronik olabilir? Tehlikeli bir rahatsızlık mı? Tedavi edilebiliyor mu? Kemik iliğine de sıçrayabilir mi? Kemik iltihabının nedenleri nelerdir? Yaşlanmayla bir ilgisi var mı Kemik yapısını zayıf olması, yetersiz beslenme gibi etkenler kemik iltihabına yol açabilir mi? Kemik iltihabı nasıl anlaşılır? Ağrı yapar mı? Kemik iltihabına bağlı ağrı daha çok nerelerde ortaya çıkar? Hareket zorluğu, hareket eden acı ya da ağrı olması kemik iliği belirtisi olabilir mi? Kemik iltihabı nasıl teşhis edilir? Kemik iltihabı tedavi edilebilir bir rahatsızlık mı? İlaçla tedavisi mümkün mü? Tedavisinde ne tür ilaçlar kullanılır? Tedaviden sonra tekrarlayabilir mi? Kronik hale gelebilir mi? Hastanın tedavi sürecinde nelere dikkat etmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin