Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kemik Erimesi Tedavisi

Kemik erimesi tedavi edilebilir mi?
Kemik erimesi nasıl teşhis edilir? Kemik erimesi tedavisinde ne tür ilaçlar kullanılır? Osteoporoz kırıkları nasıl tedavi edilir? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Kemik yoğunluğu testi kesin olarak gösterir mi? Röntgen işe yarar mı? Doktor, muayenesinde nelere bakar? Kemik erimesini tersine çevirmek, kemikleri tekrar eski haline getirmek mümkün mü? Kemik erimesi sadece yavaşlatılabilir mi? İlaç tedavisi nasıl uygulanır? İlaçla kesin tedavi edilir mi? İlaçların yan etkileri var mı? Hormon replasman tedavisi nedir? Hangi hormonlar kullanılır? Hangi durumlarda tercih edilen bir tedavidir? Kırıklar neden artar? Osteoporoz kırıkları ne kadar sürede düzelir? Bu kırıkları engellemek mümkün mü? Hangi destek aletleri kullanılır? Nasıl bir bakım yapılır? Hangi kemiklere özen gösterilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin