Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kemik Erimesi

Kemik erimesinin belirtileri nelerdir?
Kemik erimesi nedir? Kemik erimesi günlük yaşamı nasıl etkiler? Kemik erimesi hangi sıklıkta görülür? Kemik erimesinin belirtileri nelerdir? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Kemik yoğunluğu ne demektir? Kemik erimesi nasıl oluşur? Ölümcül bir hastalık mıdır? Kemik erimesi sık görülen bir hastalık mı? Giderek artıyor mu? Kemik erimesi sadece kadınlarda mı görülür? Çocuklarda kemik erimesi olur mu? Risk grubunu kimler oluşturur? Kemik erimesinde genetik etkenler var mı? Hormon dengesiyle ilişkisi nedir? Kullanılan ilaçlar, alkol, sigara ve yanlış beslenme osteoporozu tetikler mi? Kemik erimesi belirti verir mi? Sırt ağrısı yaşanır mı? Hangi omurga sorunları osteoporozu akla getirmeli? Hangi kemiklerde kırıklar oluşabilir? Kemik erimesi ilerleyen safhalarda hastayı ne şekilde etkiler? Yürümekte zorluk çekilir mi? Hasta hangi işleri yalnız yapamaz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin