Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kemalpaşa Tatlısı

Kemalpaşa tatlısı nasıl yapılır?
Kemalpaşa tatlısı tarifi hakkında merak ettikleriniz... Kemalpaşa tatlısı hamurunun malzemeleri nelerdir? Peynir konur mu, yoğurt konur mu? Hamuru nasıl hazırlanır? Kıvamı nasıl olmalı? Ne büyüklükte parçalara ayrılır, nasıl şekil verilir? Şerbetin malzemeleri nelerdir? Ne kadar şerbet yapılmalı? Kemalpaşa tatlısı için hamurlar hangi sıcaklıkta kaç dakika fırınlanır? Kemalpaşa tatlısının şerbeti nasıl hazırlanır? Tatlı şerbetinin kıvamı nasıl olmalı? Kemalpaşa için pişirilen hamur şerbete mi atılır, şerbet üzerine mi dökülür? Hamuru kaynatmak mı, sıcak şerbette bekletmek mi daha iyi olur? Hamurun sert olmaması için yaparken nelere dikkat etmeli? Kemalpaşa neyle süslenerek servis edilebilir? Kemalpaşayı sıcakken mi soğukken mi yemesi daha güzel olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin