Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kedilerde Zehirlenme

Kedilerin zehirlendiği nasıl anlaşılabilir?
Kedinizin zehirlendiğini nasıl anlarsınız? Ne yapmanız gerekiyor? Uzmanımıza kulak verin. Kedimi hangi besinlerden uzak tutmalıyım? Her türlü sebze kedimi zehirler mi? Kedim bozuk süt ve yoğurtları sindirebilir mi? Deterjan ve temizlik maddeleri kedimi zehirler mi? Boya ve boya kokusu zehirlenmeye neden olur mu? Kedimin kimyasallara erişimini nasıl engelleyebilirim? İnsan için kullanılan ilaçlar kediler için de kullanılabilir mi? Ne tür rahatsızlıklara yol açabilir? Aspirinin kediye zararı var mı? Zehirlenen kedi kusar mı? Denge problemleri, halsizlik yaşar mı? Kedinin komaya girdiği nasıl anlaşılır? Hangi durumlarda ishal ve salyalanma yaşanır? Tuzlu su içirmek işe yarar mı? Kedimin kusmasını nasıl sağlarım? Yoğurt yedirmek doğru mu? Veterinere ne zaman gitmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin