Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kedilerde Beslenme

Yavru kediler nasıl beslenmeli?
Kedilerin beslenmesi hakkında bilmeniz gerekenler... Yavru kediler ne kadar süre anne sütü almalı? Sütten ne zaman kesilirler? Yavru annesinden uzaktaysa ona neler verebiliriz? Kedilere inek sütü vermek doğru mu? Katı besinlere ne zaman geçebiliriz? İlk olarak neler verebiliriz? Kedileri günde kaç kez beslemek gerekir? Beslenme düzenine, diyete veteriner mi karar vermeli? Kedi her acıktığında beslememiz doğru mu? Kedileri sofradan beslemek doğru mu? İnsanların yediği yiyeceklerden tattırırsak kendi mamasını beğenmez mi? Hangi vitamin ve mineraller kedi gelişimi için gereklidir? Kedileri hangi yiyeceklerden uzak tutmalıyız? Kılçık, kemik parçası vermek onlara zararlı olabilir mi? Hangi yiyeceklere karşı daha kolay alerji gösterebilirler? İştahlı kedinin iştahı nasıl kesilir? Sürekli aç olduğunu belli ediyorsa ne yapmalıyız? Kedinin yağlandığı nasıl anlaşılır? Ne zaman veterinere götürmek gerekir? Kedi hangi hastalıklara bağlı olarak iştahsızlık sorunu çekiyor olabilir? Mevsim değişimleri, evdeki değişimler kediyi yemek yemeden uzaklaştırır mı? Sorunun psikolojik mi, fiziksel mi olduğu nasıl anlaşılır? Su tüketimi kediler için neden önemlidir? Su yerine süt vermek doğru mu? Kedilerin yeterli miktarda su tükettiğini nasıl anlarız? Bir kedi ne kadar süre aç kalabilir? Hiç yemek yemeyen kedide ne gibi sorunlar görülebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin