Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kedi Temizliğinin Püf Noktaları

Kedi kendisini ne kadar temizleyebilir?
Kedi bakımı ve temizliği hakkında sık sorulanlar... Kedilerin gözlerinde akıntı olur mu? Kedilerde göz bakımının önemi nedir? Sahibi göz temizliği için nelere dikkat etmeli? Göz akıntısı nasıl silinir? Hangi malzeme nasıl kullanılır? Kedilerin kulakların hangi sıklıkta temizlenmeli? Kedilerin kulağında akıntı olduğu nasıl anlaşılır? Kulak temizliği için nelere ihtiyacımız var? Kedilerin kulağı kirli kalırsa ne olur? Burunda akıntı olduğu nasıl anlaşılır? Kedilerin burnu hangi durumlarda temizlenmeli? Hangi aylarda daha çok akıntı olur? Kedi burnu hangi malzemelerle silinmeli? Kediler neden yalanır? Yalayarak vücutlarının hangi bölgelerini temizleyebilirler? Yalamak kedi temizliği için yeterli midir? Hangi bölgelerin temizliğini sahibinin yapması gerekir? Kedilerin tüy temizliği için sahibi neler yapmalı? Fırçalamak yeterli olur mu? Kedilerde diş bakımının incelikleri nelerdir? Fırçalamak gerekir mi? Kedi nasıl tutularak dişi temizlenir? Diş temizliğine nereden başlanmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin