Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kedi Eğitimi

Kedilere hangi durumlarda ceza verilmeli?
Kedi eğitimi hakkında sık sorulanlar... Kediler eğitilebilir mi? Kedi eğitiminde ödül sistemi ne kadar önemlidir? Kedilerde ödül nasıl uygulanır? Hangi sıklıkta ödül verilmeli? Ödül olarak mutlaka yiyecek mi verilmeli? Yiyecek dışında neler ödül olarak verilebilir? Kedileri cezalandırmak doğru mudur? Hangi tür cezalarla kediyi daha kolay eğitiriz? Kediyi aç bırakmak etkili bir ceza yöntemi mi? Kediye fiziksel zarar verecek cezalardan neden kaçınmalıyız? Kediye tuvalet eğitimi verilmemişse işe nereden başlanmalı? Kendine ait tuvalet alanı nasıl oluşturulmalı? Bunun için üretilmiş özel ürünler var mı? Kediler ve çocukların arası nasıldır? Kediler evdeki çocuklara zarar verebilir mi? Yeni doğan bebekleri kıskanırlar mı? Hangi yaştaki çocukların kediyle oynamasına izin verilmemeli? Kedilere insanların yediği yiyecekleri vermek doğru mu? Yeni bir mamaya nasıl alıştırırız? Mamayı değiştirdiğimizde ne yapmalıyız? İnsan yiyeceklerine alışan kediyi mamaya döndürmek mümkün mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin