Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kebap Nasıl Yenir

Kebap yemeden önce sofraya neler gelmeli?
Kebap sofrasında neler olmalı? Mezeden salataya, içkiden tatlıya tüm detaylar UZMANTV videolarında. Sofraya ilk olarak neler gelmeli? İştah açmak için neler yenebilir? Balon, fındık lahmacun yersek kebaba yer kalır mı? Balonun yanında nasıl bir peynir gelmeli? Klasik salatalar dışında neler yiyebiliriz? Gavurdağı nedir? Nasıl hazırlanır? Kebabın yanında acılı ezmeler yenir mi? Meze tabağından neler seçelim? Kebap yenen sofrada hangi mezeler mutlaka olmalı? Kebapla birlikte alkol alalım mı? Kebabın yanında rakı-viski içilir mi? Kebabın yanında neler içilmez? Kebabın kaliteli olduğunu nasıl anlarız? Kuralına uygun yapıldığını nasıl anlarız? Ateşte pişen kebabın nasıl bir tadı olur? Kebap yenilen sofranın klasik tatlıları nelerdir? Künefe ağır gelir mi? Ne tür seçenekler var?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin