Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kebap Nasıl Yapılır

Adana kebap nasıl yapılır?
Urfa kebap nasıl hazırlanır? Çöp şiş nasıl hazırlanır? Patlıcanlı kebap nasıl yapılır? Çöp şiş yaparken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Alinazik'in tadı nereden gelir? Hepsi ve daha fazla sorunun cevabı UZMANTV'de... Koyun eti mi kuzu eti mi tercih edilmeli? Kebaba göre et seçimi değişir mi? Hangi etler daha lezzetli olur? Hangi etler ateşte pişmeye daha uygun? Türk damak zevkine hangileri daha çok hitap ediyor? Şişe et dizerken nelere dikkat edilir? Şişin ne kadarına et konmalı? Etlerin arasına neler dizilebilir? Zırh kıyması nedir? Kıyma makinede çekilebilir mi? Adana, Urfa vb. için kıyma nasıl çekilir? Hangi kalınlıkta olması gerekir? Farklı kebaplar için farklı kıyma teknikleri mi kullanılır? Şiş üzerindeki kıymaya farklı şekiller nasıl verilir? Parçalanmaması nasıl sağlanır? Terbiye nasıl hazırlanır? Hangi etler terbiyeli hazırlanır? Nasıl bir ateşte pişerse daha lezzetli olur? Ne kadar süre pişirmek gerekir? Kebabın piştiği nasıl anlaşılır? Nasıl bir kömürde pişmesi gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin