Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kazandibi Yapmayı Öğrenin

Kazandibi nasıl yapılır?
Kazandibi yapmayı öğrenin. Kolay kazandibi yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Kazandibi yaparkan nelere dikkat etmek gerekir? İzleyin, kazandibi tatlısının altının eşit tutması için nasıl pişirebilirsiniz, kazandibi yapmanın püf noktaları nelerdir, uzmanından öğrenin. En güzel sütlü tatlılardan olan kazandibi nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Gerekli malzemeler neler? Malzemeler hangi sırayla kullanılır? Pişirme aşamaları neler? Ne kadar süre hangi sıcaklıktaki fırında fırınlanır? Tepsiden nasıl çıkarılır? Ne kadar süre nerede soğutulmalı? Tavukgöğsünden kazandibi yapmak için hangi malzemeler gerekir? Tavukgöğsü nasıl hazırlanır? Nasıl kızartılır? Nasıl şekil verilir? Kazandibi harcının kıvamını nasıl anlarız? Pişirirken hangi malzemeden ve ne büyüklükte bir tepsi kullanmalı? Altını ne ölçüde yakmalı, çok yanık olmaması için nelere dikkat edilmeli? Altını nasıl eşit ölçüde karamelize edebiliriz? Altının daha çok pişmesi için fırının ayarını nasıl yapmalıyız? Ayarsız fırında pişireceksek tepsiyi nasıl yerleştirmeliyiz? Piştiğini nasıl anlarız? Fırında yapılan kazandibi tepsiden şekli bozulmadan nasıl alınır? Bunun için nasıl bir mutfak aleti kullanmak daha uygun? Kazandibine servis öncesi hangi farklı şekilleri vermek mümkün? Kesilmiş haliyle servis edilebilir? Kazandibi rulo haline getirilerek nasıl servis edilebilir? Üzerine ne dökülebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin