Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaykay Hareketleri

Kaykay ile engel nasıl aşılır?
Temel kaykay hareketleri ile ilgili merak ettikleriniz... Kaykay ile hangi hareketler yapılabilir? Kaykay ile rampadan inerken nelere dikkat etmek gerekir? Rampada hızlanmak için ne yapmak gerekir? İzleyin, kaykay ile rayda nasıl kayılır, engel olduğunda nasıl aşılır, uzmanından öğrenin. Ollie en temel kaykay hareketi mi? Kaykay nasıl zıplatılır? Ne kadar zıplamak mümkün? Ollie yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Heelflip nedir? Kaykayın neresi kullanılır? Ayaklar nasıl hareket ettirilir? Daha güzel görünmesi için neler yapılabilir? Casper hareketi nedir? Trackslide hareketi nasıl yapılır? Kaç basamak atlanabilir? Atlarken düşmemek için denge nasıl sağlanır? Yere nasıl yumuşak iniş yapılır? Demir üzerinde kaymanın ne tür zorlukları var? Demirin üzerinde ne kadar mesafe gidilebilir? Kaykay nasıl dengede tutulur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin