Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kayısı Reçeli Yapmayı Öğrenin

Kayısı reçeli nasıl yapılır?
Kayısı reçeli tarifi. Kayısı reçeli için gereken malzemeler nelerdir? Kayısılar nasıl hazırlanmış olmalı? Nasıl bir tencere kullanılır? Kayısılar ne kadar suda en kadar süre pişirilmeli, ateşin harı nasıl olmalı? Kayısıların yeterince piştiğini nasıl anlarız? Üzerine neler eklenir, tüm malzemeler ne kadar süre pişirilir? Reçelin piştiği nasıl anlaşılır? Nasıl bir kaba konmalı, ağzı ne zaman kapatılmalı, nasıl saklanmalı? Reçel için kullanılacak kayısılar nasıl olmalı? Kayısılar nasıl soyulur? Kayısıların çekirdeklerini çıkarırken nelere dikkat etmeliyiz? Kayısılar bütün mü atılır yoksa ikiye bölmek mi gerekir? Kayısı reçelinde doğru kıvamı tutturmak için ne yapmalıyız? Kayısı reçelinin yoğun bir lezzete sahip olması için nasıl pişmesi gerekir? Kayısı reçelini saklarken nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin