Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kayıp Kişilerin Bulunması

Bir yakınımız kaybolduğunda ne yapabiliriz?
Kayıp kişilerin bulunmasıyla ilgili merak ettiğiniz her şey... Kimler kayıp olarak nitelenebilir? Polise hakkında kayıp başvurusu yapmak için kişinin kaç gündür kayıp olması gerekir? Kişi bulunduğu yerin yakınlarına bildirilmesini istemiyorsa polis nasıl hareket eder? Kayıp şahısların bulunması için polise nasıl başvurulur? Polis kayıp kişileri nasıl bulur? Kayıp kişilerin bulunması için ne tür çalışmalar yapılır? Kaybolan kişilerin birbirlerine benzeyen özellikleri nelerdir? Kaybolanlar arasında çocukların oranı nedir? Kimliği belirsiz cesetlerin kimlik tespiti için ne tür çalışmalar yapılıyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin