Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Katmer Tarifi

Katmer nasıl yapılır?
Katmer yapmayı öğrenin. Katmer hamuru için hangi malzemeler gerekir? Katmer hamuru nasıl yoğrulur? Tahin konulur mu? Katmer hamuru için malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Katmer hamuru ne kadar süre dinlendirilmeli? Hamurdan ne büyüklükte parçalar koparmak gerekir? Açmadan önce beze haline mi getirmek gerekir? Beze haline getirdikten sonra üst üste koyarak açmaya devam mı edelim? Katmerleri ne büyüklükte açmak gerekir? Açtıktan sonra kenarlarını birleştirmemiz gerekir mi? Katmeri açtıktan sonra yağının donması için buzdolabında dinlendirmeli miyiz? Katmeri nasıl bir tavada pişirmek gerekir? Pişirirken nasıl bir yağ kullanalım? Katmeri kısık ateşte mi pişirmek gerekir, yüksek ateşte mi? Pişirirken hangi sıklıkta çevirmek gerekir? Katmerin piştiğini nasıl anlarız? Hamuru yaparken nelere dikkat edelim? İçine peynir, haşhaş koyulabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin