Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaşıntı Tedavisi

Kaşıntı nasıl tedavi edilir?
Cilt kaşıntıları genelde cildi kuru ve hassas kişilerde olur. Kaşıntıların kendisi de cildi tahriş eder. Özellikle çok kaşımak tırnak yaraları açarak orada kanamaya neden olur. Kahverengi ve kırmızı lekeler oluşabilir. Kaşıntı nedeniyle sık sık banyo yapmak gerekir. Bu da cildi daha çok yıpratır. Kaşıntı ile cilt tahriş olduğunda ilk önemli nokta banyoda keselenmemek ve sabunlanmamaktır. Hijyen gerektiren bölgelerde sabun kullanılmalı, diğer bölgelerde çok fazla sabun kullanılmamalıdır. Kuru ciltli kişilerin banyodan sonra nemlendirici krem kullanması gerekir. Eğer evde nemlendirici krem söz konusu değilse doğal yağlardan da faydalanılabilir. Hepsi UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin