Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Kasım 2017'de neler yaşayacak?

24,387
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Kasım 2017 aylık burç yorumlarımız yayında. Kasım ayında Akrep burcunda bir yeni ay var. Bu da tutku demek. Aynı zamanda Venüs'ün de Akrep'e geldiği bir aydayız. 7 Kasım'da Venüs Akrep'e geçecek. Aşkta karizma, tutku, ihtiras çok dikkat çekecek. Tüm bunların yanı sıra Mars Terazi'de. Adalet için savaşacağız. Enerjimiz bu anlamda çok yüksek ama Mars'ın da biraz zorlu açıları olacak. Dolayısıyla aşkta rekabete çekilebilme riskimiz de söz konusu. 


Bu ay para da çok önemli. Sahip olduğumuz değerler; Boğa ve Akrep dikkat çekiyor. Kasım ayında Boğa burcunda da bir dolunay var. Akrep'te de gerçekleşecek yeni ay ile birlikte sahip olduklarımızla ilgili önemli vurgular var. Dolayısıyla Kasım ayı burç yorumlarımızda tutku, finans, para, aşk; hayata dair her şey var. Öncelikle yükselen burcunuz olmak üzere, burcunuzu izlemeyi unutmayın. Herkese mutlu, huzurlu, sağlık dolu bir ay dileriz. Sevgilerimizle.. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat