Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kasap Köfte Yapmayı Öğrenin

Kasap köfte nasıl yapılır?
Kasap köfte tarifi... Kasap köfte yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar kıyma kullanalım? Kasap köfte harcını nasıl hazırlamak gerekir? Hangi baharatları koyalım? Soğanı nasıl doğrayalım? Kasap köfte harcının kıvamı nasıl olmalı? Köfte harcını dinlendirmek gerekir mi? Ne kadar süre dinlendirelim? Kasap köfte nasıl pişirilir? Köftelerin büyüklükleri ve şekli nasıl olmalı? Kasap köftenin piştiği nasıl anlaşılır? Kasap köfte nasıl servis edilir? Köfte için kıyma alırken nelere dikkat edelim? Kasap köfteye hangi baharatlar yakışır? Kasap köftenin harcını hazırlarken nelere dikkat edelim? Pişirirken kurumaması için ne yapmak lazım? Köfteleri ne kadar yağda ne kadar süre kızartalım?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin