Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kas Yaralanmaları

Kas yırtığı nasıl tedavi edilir?
Sık yaşanan kas yaralanmaları ve tedavi yöntemleri UZMANTV'de. Doktorumuz almanız gereken önlemleri açıklıyor. Mutlaka izleyin. Kas yırtığı nasıl anlaşılır? Gözle görülür mü? Kas yırtığı neden olur? Anlık mı, uzun süreli bir rahatsızlık mıdır? Tedavide buz ne zaman kullanılır? Ne tür tedaviler kullanılabilir? Egzersiz ve antrenmanlara ne zaman başlanabilir? Kan akışı neden artar? Hematom tedavi edilmezse ne olur? Tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Kas kemikleşmesi nedir? Hangi kas yaralanmaları kas kemikleşmesine neden olur? Yanlış masaj kemikleşme yapar mı? Tedavisi nasıldır? Kas yorgunluğu kimde olur? Ciddi bir rahatsızlık mı? İyileşmek için istirahat yeterli mi? Devam ederse ne yapmalıyız? Kas neden gerilir? Fazla gerildiğini nasıl anlarız? Kramplara neden olur mu? Nasıl düzeltebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin