Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaş Modelleri

Düz kaş nasıl alınır?
Farklı kaş modelleri nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. Kavisli bir kaş kadını daha seksi gösterir mi? Kemerli kaşlar kadınları daha seksi gösterir mi? Seksi gözükmek için kaş modeli ile yüz tipinin uyumu önemli mi? Hangi yüz tiplerinde kavisli kaş önerilmez? Düz yapılı kaşlar bir kadını daha masum gösterir mi? Bu konuda yüz tipinin rolü nedir? Düz kaşlar her zaman daha mı doğal gözükür? Sivri kaş modeli yüz ifadesini sertleştirir mi? Yuvarlak yüzler için üçgen yapılı kaş modelleri daha mı çok önerilir? Yuvarlak yüzler oval kaş modellerinden uzak mı durmalıdır? Köşeli yüz nasıl olur? Kare şeklindeki yüz tipi ile köşeli yüz tipi aynı mıdır? Köşeli yüze sahip olanlar için hangi kaş modelleri önerilir? Hangi yüz tipleri için kalın kaş uygundur? Kalın kaş yaşlı gösterir mi? Son dönemde kalın kaş neden bu kadar revaçtadır? Üçgen kaş nasıl alınır? Hangi yüz tipleri için üçgen kaş uygundur? Kimler üçgen kaştan uzak durmalıdır? Düz kaş alma yöntemleri nelerdir? Düz kaş hangi yüz tiplerine yakışır? Kimler düz kaştan uzak durmalıdır? Sivri kaş alma yöntemleri nelerdir? Sivri kaş hangi yüz tipi için önerilir? Sivri kaş yüze nasıl bir ifade verir? Sivri kaş yüze sertlik ve agresiflik katar mı? Yuvarlak kaş hangi yüz tiplerinde tercih edilmelidir? Hangi yüz tiplerinde yuvarlak kaştan uzak durmalıyız? Yuvarlak yüze sahip olanlar yuvarlak kaş modeli tercih etmeli midir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin