Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kas Hastalıkları

Kas hastalıklarının belirtileri nelerdir?
Kas hastalıkları hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de! İzleyin, genetik hastalıklardan, hormonal ya da enfeksiyon rahatsızlıklarına kadar çeşitli nedenlerle oluşabilecek kas hastalıklarını öğrenin. Kas haslıklarından belirtilerine, nedenlerinden tedavi yöntemlerine kadar her şey uzmanından, videolarla anlatılıyor. En yaygın kas hastalıkları nelerdir? Hangi sıklıkta görülür? Halk dilindeki adları nelerdir? Hangi faktörler kasların hastalanmasına neden olur? Edinsel ve kalıtımsal nedenleri nelerdir? Kas hastalıklarının ayırt edici belirtileri nelerdir? Kas hastalıkları olan kişide hangi şikayetler görülür? Hangi doktora başvurmalıyız? Kas hastalıklarına kesin tanı nasıl konur? Kas hastalıklarının teşhisinde hastalık öyküsü ne kadar önemlidir? Hangi test ve tahlillerden yararlanılır? Kas hastalıkları için hangi tedavi yöntemleri kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin