Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kas Erimesi

Kas erimesinin belirtileri nelerdir?
Kas erimesi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Bir hastalık değil, semptom olan kas erimesi, kasların giderek zayıflaması ve işlevini yitirmesine neden olan ve nadir görülen bir durum. Kas erimesinin, çeşitli genetik kas hastalıklarından, hormonal hastalıklara; bağ dokusu hastalıklarından enfeksiyon rahatsızlıklarına kadar pek çok nedeni olabiliyor. Kas erimesinin belirtilerinden, nedenlerine, her şey için uzmanımıza kulak verin. Kas erimesi bir hastalık mıdır? Kas erimesi nasıl bir semptomdur? Kas erimesi hangi sıklıkta görülür? Kas erimesine neden olan faktörler nelerdir? Sadece kas hastalıkları mı kas erimesine neden olur? Kimlerde daha çok görülür? Kas erimesinin ayırt edici belirtileri nelerdir? Kaslarımızın eridiğini nasıl anlarız? Hangi hastalıklar kas erimesine neden olur? Hangi besinler kas erimesine iyi gelir? Kas erimesi olanlar nasıl beslenmeli? Kaslarımızda erime olmaması için nasıl beslenmeliyiz? Kas erimesine egzersiz yapmak iyi gelir mi? Hangi egzersizler kas erimesine iyi gelir? Kas erimesi olanlar hangi sıklıkla egzersiz yapmalı? Kas erimesi olanlar fizik tedaviye girmeli mi? Kas erimesi için fizik tedavi programı nasıldır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin