Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaş Almanın Püf Noktaları

Kaş nasıl alınır?
Kaş nasıl alınır, uzmanından öğrenin. Kaşlarınızı almadan önce nasıl bir hazırlık yapmalısınız? Kaş modelinize nasıl karar verebilirsiniz? Kaş alırken yapılan en büyük hatalar nelerdir? İzleyin, kaşlarınızı alırken şeklini bozarsanız nasıl düzeltebileceğinizi, kaşları inceltmenin ve kalınlaştırmanın yollarını uzmanı anlatsın, siz uygulayın. Kaşları seyrek veya dağınık olanlar kaş çizgilerinin düzgün görünmesi için ne yapabilir? UZMANTV'de... Kaşlar hangi yöne doğru alınmalı? Nasıl bir ışıkta daha rahat ederiz? Cımbız nasıl kullanılır? Kaş alırken canımız yanıyorsa ne yapmalıyız? Kaş alınan yerler kızarıyorsa ne yapmalıyız? Ne tür merhem ve kremler kullanılabilir? Kaşa hangi şekiller verilebilir? Kavisli kaş hangi yüzlerde iyi durur? Düz kaş herkese yakışır mı? Hangi tür yüz şekillerinde daha iyi durur? İnceliğine nasıl karar verelim? İnce kaş kimlere yakışır? Ne kadar inceltmek gerekir? Kalın kaş kimlere yakışır? Kaşı kalınlaştırırken şeklinin bozulmamasını nasıl sağlarız? Seyrek olan bölgeleri boyamak mı gerekir? Kaş nasıl çizilir? Kalem nasıl kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin