Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kartonpiyer Yapımı Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Kartonpiyer nasıl takılır?
Ev ve işyeri dekorasyonunun olmazsa olmazı kartonpiyerin, yapımı konusunda merak ettiğiniz her şey... Kartonpiyer yapımında hangi malzemeler kullanılır? Alçı kalıbına sürülen karışım ne işe yarar? Kartonpiyer alçısı nasıl hazırlanır? Kartonpiyer yapımında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Kartonpiyer yerine nasıl takılır? Yapıştırma harcı hazırlanırken nelere dikkat etmek gerekir? kartonpiyer için ölçü alırken nelere dikkat etmeliyiz? Kartonpiyerin takılaçağı yer nasıl olmalı? Kartonpiyeri takarken nelere dikkat etmeliyiz? Kartonpiyerin takıldığı yerden düşme riski var mı? Kartonpiyerin ömrü ne kadardır? Kartonpiyerinizin ömrünü uzatmak için neler yapabilirsiniz? Ne tip evler için kartonpiyer önerilmez?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin