Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kartonpiyer Modelleri

Köpük kartonpiyer nedir?
Evinize ya da işyerinize kartonpiyer yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler... Ne tip evler için alçı kartonpiyer tercih edilmeli? Alçı kartonpiyerde ne tür seçenekler vardır? Nerelerde köpük kartonpiyer tercih etmeliyiz? Köpük kartonpiyerin düşme riski olmadığı doğru mu? Köpük kartonpiyerde ne gibi çeşitler var? Göbek model nedir? Nerelerde kullanılır? Kemer kartonpiyer çeşitleri nelerdir? Nerelerde kullanılabilir? Kemer kartonpiyerlerin bakımı nasıl yapılır? Ne gibi model seçenekleri var? İyi bir kartonpiyerin özellikleri nelerdir? Evimize kartonpiyer yaptırmanın avantajları var mı? Kartonpiyerin ömrü ortalama ne kadardır? Düşme riski nedeniyle köpük kartonpiyer tercih etmek daha doğru mu olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin