Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karpal Tünel Sendromu Tedavisi

Karpal tünel sendromu nasıl tedavi edilir?
Karpal tünel sendromu tedavisi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabı UZMANTV'de! Bilek ağrılarınız dayanılmaz hale geldiyse, kolunuzdaki uyuşma ve his kaybı arttıysa karpal tünel sendromu rahatsızlığınızı tedavi ettirmenin zamanı geldi demektir. Oldukça küçük bir operasyon olan el-bilek kanalı ameliyatı ile ilgili her şey videolarda. İzleyin, operasyon öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gerekenleri öğrenin. Karpal Tünel tanısı doktor muayenesinde konabilir mi? Kesin teşhis için hangi testler yapılır? Karpal Tünel hangi yöntemlerle tedavi edilebilir? Konservatif tedavi nedir? Hangi durumlarda bu tedavi yöntemi uygulanır? Hangi durumlarda cerrahi müdahale zorunludur? Ağrıyı azaltmak için bilgisayar ekipmanında ve çalışma koşullarında ne gibi değişiklikler yapmak gerekir? Hasta ameliyattan ne kadar sonra iyileşir? İyileşme sürecinde nelere dikkat etmeli? Çalışma koşulları nasıl olmalı? Karpal Tünel Sendromu'nu önlemek için hangi egzersizleri yapabiliriz? Bu egzersizler ne zaman yapılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin