Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karnıyarık Nasıl Yapılır

Lezzetli karnıyarık yapmanın püf noktaları nelerdir?
Karnıyarık yapmayı öğrenin. Patlıcanlı yemeklerin arasında en lezzetlisi karnıyarık için gereken malzemeler, patlıcanların nasıl olması gerektiği ve dahası... Patlıcan közlerken nelere dikkat etmek gerekir? Karnıyarığınızın lezzetli olması için neler yapabilirsiniz? İzleyin, patlıcan acıysa acısını nasıl alabileceğinizi, patlıcanın nasıl pişirildiğini uzmanından öğrenin. En kolay karnıyarık tarifi UZMANTV'de! Karnıyarıkta patlıcanlar nasıl hazırlanır? Patlıcanın yayılmaması için ne şekilde soyulup kesilmeli? Fırında nasıl, ne kadar sürede pişirilir? Pişince servis öncesi ne kadar bekletilmeli? Soğuk mu ılık mı daha iyi olur? Patlıcanları mutlaka kızarmamız gerekir mi yoksa çiğden fırına koyarak da hazırlayabilir miyiz? Fırında mı tavada mı kızartmak daha iyi sonuç verir? Karnıyarık için patlıcan seçerken şekli ve cinsi nasıl olmalı? Yemekte patlıcanın acı tat vermemesi için neye dikkat etmek gerekir? Karnıyarık için seçeceğimiz et nasıl olmalı, ne kadar yağlı olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin