Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karnabahar Yemeği Yapmayı Öğrenin

Karnabahar yemeği nasıl yapılır?
Karnabahar tarifi hakkında bilmeniz gerekenler... Düdüklüde yaparsak karnabahar daha mı az koku yapar? Karnabaharı önceden suda bekletmek işe yarar mı? Haşlama suyuna limon atmak kokuyu engeller mi? Karnabahar yemeğinde garnitür olarak neler kullanılır? Etli karnabahar yemeği için malzemeler nelerdir? Soğan mutlaka olmalı mı? Havuç konur mu? Karnabaharı ne kadar pişirmek gerekir? Hangi tür salçalarla karnabahar daha lezzetli olur? Kıyma nasıl hazırlanmalı? Parça et katılabilir mi? Karnabahar yemeği hazırlarken garnitürler hangi sıra ile pişirilir? Garnitürlerin üzerine karnabahar ne zaman atılır? Karnabaharın piştiği nasıl anlaşılır? Karnabahar nasıl seçilir? Hangi büyüklükte karnabaharlar yemeklik olarak idealdir? Karnabahar yemeklik hale nasıl getirilir? Karnabahar nasıl ayıklanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin