Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe riskli bir ameliyat mı?
Karın germe ameliyatı hakkında merak edilenler... Karın bölgesini germek için ameliyat dışında uygulanabilecek yöntemler hangileridir? Egzersiz karnın gerilmesi için işe yarar mı? Karın germe ameliyatı hangi durumlarda yapılabilir? Ne tür sorunları gidermek için yapılabilir? Liposuction sonrası oluşan sarkmayı giderebilir mi? Karın germe ameliyatının herhangi bir riski var mı? Basit bir ameliyat mı? Karın germe ameliyatı nasıl yapılır? Karın germe ameliyatı için özel bir hazırlık yapmamız şart mı? Herhangi bir ameliyata girerken uyulması gereken kurallarla aynı mıdır? Karın germe ameliyatı hangi yaşlarda yapılabilir? Karın germe ameliyatından sonra nasıl bir süreç takip ediliyor? Korse kullanılıyor mu? Dikiş atılıyor mu? Atılan dikişler ne zaman alınıyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin