Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karın Ağrısı Tedavisi

Karın ağrısı nasıl tedavi edilir?
Karın ağrısı tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler... Karın ağrısını hafife almayın. Uzmanlara göre karnı ağrıyan kişilerin yaptığı en büyük hata ağrı geçirmek için ağrınin nedenini maskeleyen ağrı kesici ilaç kullanmak. Hangi tür karın ağrıları rutin ve beslenmeye dayalı karın ağrılarıdır? Ailevi Akdeniz Ateşi hastalığı nedeniyle karın ağrısı yaşanabilir mi? İzleyin, karın ağrısının teşhis ve tedavi yöntemlerini uzmanından öğrenin. Karın ağrısı şikayetiyle doktora gelen kişi hangi kontrollerden geçmeli? İdrar ve kan testi yeterli olur mu? Karnı sıcak tutmak işe yarar mı? Gazlı içecekler rahatlatır mı? Hangi yiyecekler iyi gelebilir? Karın ağrısı ne kadar süre devam ederse doktora gidilmeli? Ağrı hangi bölgelerdeyse veya nerelere yayılırsa tehlikeli kabul edilmeli? Hemen ağrı kesici almak doğru mu? Hangi ilaçlar ağrıyı kötüleştirebilir? Ağrı mide asitlerinden kaynaklanıyorsa ne yapmalı? Teşhise uygun tedavi ile karın ağrısından kurtulmak mümkün mü? Karın ağrılarımız devam ediyorsa ne yapmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin