Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karın Ağrısı

Sık yaşanan karın ağrısı hangi hastalıkların habercisi olabilir?
Karın ağrısının nedenleri hakkında her şey. Karnınızdaki ağrı hangi rahatsızlığın habercisi, uzmanından öğrenin. Apandisit ağrısı ile normal karın ağrısı arasındaki farkı nasıl anlayabilirsiniz? Beslenme biçimi karın ağrısına neden olabilir mi? İzleyin, karın ağrısı çeşitlerine göre ağrı nedenlerini öğrenin. Tümü UZMANTV'de! Karın ağrısı tek başına hastalık mıdır? Yediğimiz yemeklerden karnımız ağrır mı? Hangi hastalıkların belirtisi karın ağrısıdır? Düzenli olarak karnı ağrıyan kişi nelerden şüphelenmeli? Karın ağrısı ne kadar ciddi olabilir? Hamur işleri karın ağrısı yapar mı? Çok yemek ağrıya neden olur mu? Hangi bünyeler daha hassastır? Karnın ağrıyan bölgesine göre çeşidi değişir mi? Viseral ve somatik ağrı ne demektir? Karın ağrısı nasıl anlaşılır? Ağrının apandisitten kaynaklandığını kendimi anlayabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin