Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karikatürist Adaylarına Tavsiyeler

Karikatürist olmak isteyenler nasıl bir yol izlemeli?
Karikatür çizen ve iyi bir karikatürist olmak isteyenler için yurtiçinde ve yurtdışında birçok ödül kazanmış Karikatürist Oğuz Gürel'den tavsiyeler... Dergi ve gazetede karikatür çizmek arasındaki farklar, karikatür çizenler için sektördeki iş imkanları ve dahası UZMANTV'de, videolarla! Karikatürist olmak isteyenler nasıl bir eğitim almalılar? Kendilerini geliştirmek için nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliler? İyi bir karikatürist olmak için sadece iyi çiziyor olmak yeterli mi? İyi bir karikatüristin eğitimi hangi seviyede olmalı? İyi bir karikatürist gözlem yeteneği ve çevresinde olup bitenlere karşı ilgili olması gerekir mi? Yeteneği olmayan biri çok çalışsa da karikatürist olamaz mı? Karikatür yeteneği geliştirilebilir bir şey mi? Karikatürist olmak için sadece yetenek yeterli mi? Türkiye'de karikatür çizerek geçinmek mümkün mü? Karikatüristler nerelerde çalışabilirler? Gazetede daha politik karikatürler mi çizilir? Dergide çizilen karikatürün mizahi yönü daha mı ağır basmalı? Gazete ve dergide karikatür çizmenin kolay ve zor yönleri nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin