Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karikatür Okulu (Nesneler)

Adım adım ağaç nasıl çizilir?
Karikatüre yeni başlayanlar için Karikatür Okulu! Adım adım nesne çizimleri... Karikatürist Oğuz Gürel, sandalye, merdiven, masa ve yatak gibi eşyaları çizerken nereden başlamanız gerektiğini, çizim yaparken geçilen aşamaları videolarla uygulamalı olarak anlatıyor. Hepsi UZMANTV'de! Sandalye çizmeye nereden başlanır? Sandalyede oturan insan nasıl çizilir? Sandalyenin yanında duran insan nasıl çizilir? Sandalye taşıyan insan nasıl çizilir? Yatak çizmeye nereden başlanır? Yatakta uzanan bir çift nasıl çizilir? Yatağın üzerindeki yastık ve yorgan nasıl çizilir? Masa çizmeye nereden başlanır? Masanın etrafında oturan insanlar nasıl çizilir? Ağaç çizmeye nereden başlanır? Ağaca tırmanan hayvan veya insan karikatürü nasıl çizilir? Yürüyen ağaç nasıl çizilir? Merdiven çizmeye nereden başlanır? Merdivene tırmanan insan nasıl çizilir? Merdiven taşıyan insan nasıl çizilir? Masa, sandalye, merdiven gibi nesnelere nasıl hareket verilir? Yürüyen, koşan, konuşan nesneler nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin