Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kardeş Kıskançlığı

Çocuğun kardeşini kıskanmaması için ne yapmalıyız?
Çocuklarda kardeş kıskançlığı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Hangi durumlar kardeş kıskançlığı olarak nitelenebilir? Kardeş kıskançlığı normal bir durum mudur? Her çocukta olabilir mi? Büyük kardeşlerde mi olur? Kardeşler arasındaki yaş farkı azsa kıskançlık daha fazla mı olur? Bazı çocuklarda travmaya yol açabilecek yoğunlukta olabilir mi? Hangi aşamadan sonra bir sorun olarak görülmeli? Kardeş kıskançlığı çocuğun karakter gelişimini nasıl etkiler? Kardeşler neden birbirlerini kıskanır? Kıskançlık insan doğasında olan bir durum mu? Anne ve babasını paylaşacak olmak mı çocuğu kıskançlığa iter? Kardeşini kıskanan çocukta ne tür davranış bozuklukları olabilir? Dikkat çekmek için olumsuz davranışlarda bulunabilir mi? Bebek bekleyen aileler doğumdan sonra çocuklarının küçük kardeşini kıskanmaması için ne yapmalı? Büyük kardeşin küçük kardeşi kıskanmaması için ebeveynler davranışlarında nelere dikkat etmeli? Kardeş kıskançlığının giderilmesi için psikolojik destek almak gerekir mi? Psikolojik destekle kıskançlığın giderilmesi mümkün müdür?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin