Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karbonhidrat Diyeti

Karbonhidrat diyeti nasıl yapılır?
Karbonhidrat diyeti hakkında merak edilenler... Karbonhidrat diyeti nasıl bir diyet türüdür? Kimler için uygun bir diyet türüdür? Hızlı kilo verdiren bir diyet türü mü? Karbonhidrat diyetinde kilo kaybında üst ve alt sınır ne kadar olmalıdır? Verilen kiloları tekrar almamak için nelere dikkat etmeliyiz? Karbonhidrat diyetinde hangi besinler tüketilir? Karbonhidrat diyeti ne kadar süre yapılmalı? Kaç öğün yenmeli? Ara öğünlerin sayısı nasıl olmalı? Karbonhidrat diyeti yapanlar günde kaç öğün yemek yemeli? Öğünlerde hangi besinler ne kadar tüketilmeli? Günde kaç ara öğün yapılmalı? Ara öğünlerde hangi gıdalardan ne kadar yenmeli? Karbonhidrat diyeti yaparken hedeflediğimiz doğrultuda kilo vermek için dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin