Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karate Öğrenin

Karatede elle vuruş teknikleri nelerdir?
En bildiğimiz dövüş sporu. Peki bildiklerimiz ne kadar doğru? UZMANTV Karate öğretiyor. Nasıl bir spordur? Kelime anlamı nereden gelir? Hangi ülke kökenlidir? Nasıl bugüne gelmiştir? Gösterilerek anlatılması. Nasıl yapılır? Hangi tür hareketlerin bileşiminden oluşur? Kata temel teknikleri nelerdir? Duruşlar neden vardır? Ne amaca yöneliktir? İyi bir duruşun özellikleri nedir? Atak, savunma yaparken bir duruştan diğerine nasıl geçilir? İyi bir vuruşun özellikleri nedir? Hangi durumlar için değişik teknikler uygulanır? İyi bir tekmenin özellikleri nedir? Kuşak sıralaması nasıldır? Nasıl bir üst kuşağa geçilir? Ne kadar süre gerekir? Müsabakalar nerede, kim tarafından yapılır? Dan sistemi nedir? Karate nerede öğrenilir? Herkes karate dersi verebilir mi? Hoca seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin