Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karatay Diyeti

Karatay diyeti nedir?
Karatay diyeti hakkında bilmeniz gerekenler... Karatay diyeti nasıl bir diyettir? Yaza ince girmek isteyenler için uygun bir diyet çeşidi mi? Yaza ince girmek için Karatay diyetine ne zaman başlayalım? Karatay diyeti ile hızlı kilo vermek mümkün mü? Kimler için uygun bir diyet türü? Karatay diyeti hızlı kilo verdiren bir diyet mi? Bir ayda kaç kilo verebiliriz? Karatay diyeti hızlı olmasa da sağlıklı kilo verdiren bir diyet türü mü? Karatay diyeti yapanlar günde kaç öğün yemeli? Kaç ara öğün olmalı? Tek ara öğün yeterli mi? hangi besinleri ağırlıklı olarak tüketmeli? Hangi besinleri tüketmemeliyiz? Karatay diyeti yaparken nelere dikkat edelim? Uyku düzeninin nasıl olması gerekir? Programda belirlenen besinleri başkalarıyla değiştirebilir miyiz? Aşırı kilo vermek metabolizmayı zorlayabilir mi? Metabolizmamızı zorlamamak için nelere dikkat edelim? Karatay diyeti yapanlar günde kaç öğün yemeli? Ana öğünlerde hangi besinleri ne miktarda tüketmeliyiz? Ara öğünleri hangi saatlerde yapmalıyız? Ara öğünlerde neler yemeliyiz? Karatay diyeti yaparken protein ağırlıklı mı beslenmeliyiz? Hızlı kilo vermeyi amaçlayan diyetlerde protein ağırlıklı gıdalar daha mı çok tüketilmeli? Karatay diyeti yaparken hangi besinlerden kaçınmalıyız? Beyaz un, tuz ve beyaz şekerden uzak durmamız şart mı? Besinlerin nasıl pişirilmiş olması gerekir? Kızartmalardan uzak durmamız şart mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin