Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaorman Pastası Yapmayı Öğrenin

Karaorman pastası nasıl yapılır?
Karaorman pastası tarifi... Karaorman pastasının keki için hangi malzemeler gerekir? Karaorman pastası için pandispanya keki nasıl yapılır? Kek karışımı için malzemeler hangi sırayla eklenir? Karaorman pastasının keki nasıl pişirilir? Kaç derecelik fırında ne kadar pişirilmeli? Keki kaplamadan önce ne kadar dinlendirmek gerekir? Karaorman pastasının kreması için hangi malzemeler gerekir? Karaorman pastasının kremasını hazırlarken malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Kremaya da kara orman meyveleri konulur mu? Karaorman pastasının kreması nasıl bir kapta ve ateşte pişirilmeli? Kremanın hazır hale geldiğini nasıl anlarız? Pasta için meyveler nasıl hazırlanır? Pasta için pandispanya kekini nasıl hazırlamalıyız? Krema pandispanyaya nasıl yedirilir? Pastanın tamamı kremayla nasıl kaplanır? Meyveleri pastanın üzerine nasıl yerleştirelim? Pastayı tamamladıktan sonra nasıl dinlendirmek gerekir? Pastayı nasıl servis edebiliriz? Karaorman pastasının kekini pişirirken nelere dikkat edelim? Hazır pandispanya kekleri de kullanılabilir mi? Karaorman pastasının kremasını hazırlarken nelere dikkat edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin