Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karakalem Resim Tekniği

Karakalem resim yapmak isteyenler hangi çizimlerle başlamalı?
Karakalem resim nasıl yapılır videolarla öğrenin. Yetenek sınavlarına hazırlananlar, sanatçı olmak isteyenler, UZMANTV hizmetinizde. Malzemeler hakkında genel bilgi. Kalemler, kağıt türleri, nasıl kalemtıraş olmalı, silgiler, başka özel malzemeler var mı? Karakaleme yeni başlayanlar ne tür şekillerle alıştırma yapabilir? Hangi geometrik şekiller yapılabilir? İlk teknik çalışmalar nelerdir? Başlangıç düzeyinde olmayan, belirli bir yol almış kişiler nasıl çalışmalar yapabilir? İleri aşamada ne tür teknik çalışmalar tavsiye edilebilir? Ne kadar yetenek gerekir? Çizim yeteneği olmayanlar hiç kalkışmasın mı? Nereye kadar geliştirebilirler? Her kalemle karakalem resim yapılır mı? Uçları nasıl olmalı? Farklı kalınlıkta kalemler nasıl kullanılır? Çocuğumuzun çizime yatkın olduğunu nasıl anlarız? Karakalemle başlatmak doğru mu? Çocuğumuzu nasıl yönlendirelim?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin