Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaciğer Yetmezliği Tedavisi

Karaciğer yetmezliği nasıl tedavi edilir?
Karaciğer yetersizliği ile ilgili tedavi yöntemleri hakkında bilmeniz gerekenler... Karaciğer yetmezliği hastalığı tedavisinde hangi yöntemler uygulanır? Karaciğer tedavi edilemeyecek noktaya gelirse neler yapılabilir? İzleyin, hangi aşamada karaciğer nakline ihtiyaç olur, karaciğer yetmezliği olan hastalar beslenmelerinde nelere dikkat etmeli, uzmanından öğrenin. Hastanelerin hangi bölümüne başvurmak gerekir? Ne kadar sürede hastalık kendini gösterir? Teşhis için hangi yöntemler uygulanır? Hastalığın safhalarına göre tedavi yollarını anlatır mısınız? Karaciğer yetmezliği tedavisinde en yeni yöntemler nelerdir? Bitkisel tedavi uygulanabilir mi? Hangi bitkiler tıbbi tedaviye katkıda bulunur? Aldığımız gıdaları, madde tüketimimizi ve günlük yaşam alışkanlıklarımızı nasıl düzenlemeliyiz? Vücudun protein ihtiyacı artar mı? Hangi vitaminler daha yoğun alınmalı? Hangi sebzeleri sık tüketmek gerekir? Karaciğer yetmezliği ölümle sonuçlanabilir mi? Geç fark edilirse ne olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin