Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaciğer Yetmezliği

Karaciğer yetmezliğinin belirtileri nelerdir?
Karaciğerin tamir edilemeyecek şekilde hasara uğraması sonucu oluşan karaciğer yetmezliği hakkında bilmeniz gerekenler... Karaciğer görevini yapamaz hale gelirse neler olur? Kronik karaciğer yetmezliği belirtileri nelerdir? İzleyin karaciğerin görevini yapamamasının nedenleri nelerdir, akut karaciğer yetmezliğinde hastaya nasıl müdahale edilmelidir, uzmanından öğrenin. Karaciğer nerededir? Nasıl bir depo görevi görür? Yetmezliği vücudu nasıl etkiler? Akut karaciğer yetmezliği nasıl ortaya çıkar? Nasıl ilerler? Riskleri nelerdir? Kronik karaciğer yetmezliği nasıl ortaya çıkar? Ne kadar sürede kronik hale gelir? Akut yetmezlikten farkları nelerdir? Karaciğer yetmezliği diğer organları nasıl etkiler? Hangi tür ilaçları vücut işleyemez hale gelir? Karaciğer yetmezliği beslenme ile mi ilgilidir? Genetik faktörler ne kadar önemlidir? Alkol kullanımı yetmezliğe neden olabilir mi? Karaciğer yetmezliği hangi sistemik hastalıklarla bir arada görülebilir? Damar hastalıkları karaciğer yetmezliğini tetikler mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin