Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaciğer Yağlanması

Karaciğer yağlanmasının belirtileri nelerdir?
Karaciğer yağlanması ile ilgili tüm sorularınızı videolarla yanıtlıyoruz. Karaciğer yağlanması deyince ne anlamak gerekir? Sık görülen bir durum mudur? Tehlikeli midir? Karaciğer yağlanmasını sebepleri neler olabilir? Hangi hastalıların habercisi olabilir? Karaciğerimizde yağlanma olup olmadığı nasıl anlaşılır? Doktora gittiğimizde teşhis için bize hangi soruları sorar? Karaciğer yağlanması belirli bir hastalığa bağlı değilse nasıl tedavi edilir? Tedavi ne kadar sürer? Bu sorunu yaşamamak için beslenme, alkol vb. nelere dikkat etmek gerekir? Dikkat edilse de başka etmenler nedeni ile yaşanabilir mi? Karaciğer yağlanması deyince ne anlamak gerekir? Sık görülen bir durum mudur? Tehlikeli midir? Karaciğer yağlanmasını sebepleri neler olabilir? Hangi hastalıların habercisi olabilir? Karaciğerimizde yağlanma olup olmadığı nasıl anlaşılır? Doktora gittiğimizde teşhis için bize hangi soruları sorar? Karaciğer yağlanması belirli bir hastalığa bağlı değilse nasıl tedavi edilir? Tedavi ne kadar sürer? Bu sorunu yaşamamak için beslenme, alkol vb. nelere dikkat etmek gerekir? Dikkat edilse de başka etmenler nedeni ile yaşanabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin