Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaciğer Nakli Operasyonu

Karaciğer nakli ameliyatı nasıl yapılır?
Adım adım karaciğer nakli nasıl gerçekleştiriliyor? Hangi testler yapılıyor? Ne kadar riskli bir operasyon? UZMANTV'de. Karaciğer naklinin başarılı olması için hangi testler mutlaka yapılmalı? Hangi sorunlara karşı bu testler yapılır? Karaciğerini veren kişi de testlere tabi tutulur mu? Karaciğerin tümü değişir mi? Belli bir bölge alınarak nakil yapılabilir mi? Karaciğerimizin aslında ne kadarıyla yaşayabiliriz? Karaciğer nakli ne kadar sürer? Karaciğer nasıl saklanır? Vücuda nasıl yerleştirilir? Ne tür komplikasyonlar yaşanabilir? Hastalığın derecesi neden önemli? Problemsiz nakil oranı nedir? Testlere rağmen çıkabilecek sorunlar var mı? Doku reddi kimlerde görülebilir? Doku reddi riskini tamamen ortadan kaldırmak mümkün mü?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin