Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karaciğer Hastalarında Beslenme ve Diyet

Karaciğer hastaları için faydalı besinler nelerdir?
Karaciğer hastalarında beslenme ve diyet konusunda merak ettikleriniz... Karaciğer hastaları nasıl beslenmeli? Hangi besinleri ağırlıklı olarak tüketmeliyiz? Hangi besinler karaciğeri yorar? Sık mı yemek gerekir? Karaciğer hastaları nasıl porsiyonlar tüketmeli? Karaciğer hastaları nasıl bir diyet programı uygulamalılar? Sabahları nasıl beslenmeliler? Öğlenleri nasıl besinler tüketmeliler? Karaciğer hastaları akşamları neler yemeliler? Karaciğer hastaları hangi yiyecekleri tüketmeli? Bitkisel yağları mı tercih edelim? Hangi sebzeleri tüketmek gerekir? Meyve tüketelim mi? Karaciğer hastaları hangi besinleri kesinlikle tüketmemeli? Hayvansal yağ tüketmemek mi gerekir? Alkolden kesinlikle uzak mı durmalılar? Karaciğer hastaları et tüketebilirler mi? Yağlı yiyeceklerden kaçınmak mı gerekir? Tuzlu yiyecekler tüketmemek mi lazım? Karaciğer hastalarında sıklıkla ne tür beslenme sorunları görülebilir? Karın ağrısı gözlenir mi? Karaciğer hastalarında ilaçlara bağlı iştahsızlık gözlenir mi? Enginarın karaciğere faydası nedir? Antioksidan özelliği mi iyi gelir? Enginar sindirimi mi kolaylaştırır? Dezenfekte edici özelliği var mı? Sinarin maddesi mi iyi gelir? Karaciğerin düzenli çalışmasını mı sağlar?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin